ORTADOĞU TARIM GAZETECİLERİ FORUMU (OTGF) İSTANBUL’DA TOPLANIYOR..

Tarım Gıda Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TAGYAD) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğural’ın ,Ortadoğu ülkelerinden çok sayıda uzman tarım gazetecisi 2-4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek etkinlikle ilgili basın bülteni yayınlamıştır.

 

  BASIN BÜLTENİ

. Tarım Gıda Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TAGYAD) olarak Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ) üyesi 20 yabancı tarım gazetecisini 2016 yılında İzmir’de ağırlayarak ilk uluslararası etkinliğimizi gerçekleştirilecek. Şimdi ise çok daha geniş kapsamlı bir organizasyona imza atmak üzere tüm hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız ve IFAJ’ın destekleriyle düzenlediğimiz Ortadoğu Tarım Gazetecileri Forumu, 6. Gıda Güvenliği Kongresi ile aynı tarihlerde ve Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezinde toplanıyor.

Bu çerçevede Ortadoğulu tarım gazetecisi dostlarımızın da Gıda Güvenliği Kongresinin oturumlarına katılma fırsatı doğmuş olacak. Ayrıca yine Kongre içinde “Tarım Gazetecileri Konuşuyor” başlıklı bir toplantı ile ilk defa tarım gazeteciliğini uluslararası düzeyde ele almış ve tartışmaya açmış olacağız.

Ortadoğu Tarım Gazetecileri Forumu ve dolayısıyla Gıda Güvenliği Kongresine yurt dışından katılım sağlamak isteyen çok sayıda tarım gazetecisinin halen başvuruları devam ediyor. Önümüzdeki günlerde kesin katılımcı sayısının yanı sıra Forum Programını da kamuoyu ile paylaşacağız.

Saygılarımızla

Tarım Gıda Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TAGYAD) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğural

 

BÜLENT ÖZGEN-HABER MERKEZİ

Lütfen beğenin ve paylaşın

Author: SEZGİN AKKOYUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki yazı ve görseller, kaynak belirtilmek koşuluyla izin almadan kullanılabilir.
top