HAKKIMIZDA

Bizler, yıllarını çevre mücadelesine vermiş, gelecek kuşaklara temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmaktan başka bir derdi ve kaygısı olmayan gazeteciler olarak kurduk bu siteyi.

Kurucumuz Sezgin Akkoyun’un, yıllar önce özel bir kanalda yayınladığı Türkiye’nin ilk çevre programlarından biri olan ÇEVRE VE İNSAN ile başlayan çevre yolculuğumuz, ilk günkü şevk ve heyecanla yıllardır devam ediyor. Bu siteyi kuran ve yaşatan ekip, bu uzun yolculuk boyunca, çevre mücadelesine bir çok TV programı, gazete, dergi ve internet sitesi ile geniş kitlelere ulaşan sosyal medya kanalları kazandırmanın haklı gururunu da yaşıyor.

Şu an Çevreci TV ile devam eden bu çevre savaşımızı sizlerin de desteği ile kazanacağımıza, dışardaki on binlerce çevre düşmanını eninde sonunda birlikte alt edeceğimize olan inancımız sonsuz. Bir politikacımızın da dediği gibi; “Bu ülkede namuslular da en az namussuzlar kadar cesaretli olmalı”..

Bizler, yani yaşadığı dünyayı korumayı kendine namus meselesi kabul etmiş insanlar, cesurca, korkmadan yolumuza devam ediyoruz.

Bizi izlemeye devam edin..

ÇEVRECİ TV EKİBİ